Apie mus

Internetinė parduotuvė "Baldai Interjeras" buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad prekių kaina nuolat būtų maža, o mūsų partneriai (klientai) galėtų sutaupyti ir gauti daugiau galimybių kitiems pirkimams. Šis naujas bendravimas su partneriais (klientais), naujas požiūris į kainas ir prekių asortimento paieška, geriausi prekiniai ženklai. Dabar esate ne klientas-vartotojas, kuris nuolat taupo ar perka, kai yra akcijos, dabar Jus esate partneris, kuris sukuria savo kainą.

Turite nuolat dalyvauti mūsų bendrame darbe ir padėti mums tobulinti pradėtą darbą. Mes taupome kartu! Drąsiai rekomenduokite dominančias prekes, kurių dar nėra pas mūsų, rašykite dominančių prekių kainą kituose pardavimo vietuose, rekomenduokite “Badai Interjeras” draugams ir pažįstamiems, ir mes busime Jūsų asmeniniais gidais, kurie suras Jums geriausius produktus už prieinamą kainą. Mes bendradarbiaujame su žinomais Europos prekybos tinklais ir gamintojais, tiesiogiai, be tarpininkų.

Bet kuris produktas, pagal jūsų pageidavimą, pateikiamas už geriausią kainą. Kaina priklauso nuo mūsų užsakyto priekių kiekio, kuo daugiau mes užsakysime, tuo maloniau bus nusipirkti, nesukeliant streso dėl didelių kainų. Protingos kainos visada ir ilgam, tai tikrovė, kurią galime kartu įgyvendinti!

Iš anksto atsiprašome, jei pastebėjote klaidas mūsų internetinėje parduotuvėje. Praneškite, mes greitai jas ištaisysime. Daug informacijos ateina kiekvieną dieną ir mes, tiesiog, fiziškai neturime laiko viską patikrinti. Tai laikinas reiškinys ir artimiausiu metu mes stengsimės viską tobulinti, kad Jums būtų, kuo lengviau ir patogiau apsipirkti! Įsigyjant bet kokį produktą, jus galite derėtis su mumis ir mes mielai pasiūlysime geriausią kainą.

Prekyba kitaip, kad būtų visi laimingi! Prekyba kitaip, tai noras pirkti su šypsena! Prekyba kitaip, tai tas, kuo tau trūksta dabar!